Grzegorz Stępień z LKS Feniks Opoczno zajął wysokie miejsce na 43. Maratonie Warszawskim

Dag
Archiwum organizatorów Maratonu Warszawskiego/ P. Dymus
W 43. edycji Maratonu Warszawskiego, jednej z najważniejszych imprez biegowych w Polsce, miejsca w pierwszej setce biegaczy zajęli mieszkańcy naszego regionu - Adrian Korbiel z Tomaszowa Maz. i Grzegorz Stępień z Opoczna reprezentujący LKS Feniks.

Za nami 43. Warszawski Maraton. Mieszkańcy regionu w pierwszej setce

W 43. Maratonie Warszawskim, jednej z największych imprez biegowych w Polsce, wystartowali także mieszkańcy naszego regionu. Grzegorz Stępień z Opoczna reprezentował LKS Feniks Opoczno. Zajął bardzo wysokie miejsca - 74. miejsce Open i 23 w kat. M40.

W pierwszej setce najlepszych biegaczy są również mieszkańcy naszego regionu, którzy również zajęli wysokie lokaty w ogólnej klasyfikacji - 62. miejsce zajął Karol Majewski ze Skarżyska Kamiennej, natomiast 64. Adrian Korbel z Tomaszowa Maz. Na liście najlepszych stu biegaczy są również łodzianie, czy mieszkaniec Wielunia.

Maraton Warszawski, to jedna z najstarszych imprez biegowych w kraju

Maraton Warszawski to najważniejsza impreza biegowa w Polsce, rozgrywana na królewskim dystansie. Na jej starcie każdego roku stają tysiące profesjonalistów i amatorów, z całego kraju oraz ze świata. Bieg rozgrywany jest nieprzerwanie od 1979 roku, a 26 września odbyła się jego 43. edycja. Zwycięzcą tegorocznej edycji Maratonu Warszawskiego został reprezentant Polski Yared Shegumo, który dystans 42 km i 195 m pokonał w 02:14:37.

XXI Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Strażaków PSP w Lekkoa...