Mistrzostwa Województwa Ludowych Zespołów Sportowych w halowej piłce nożnej dziewcząt ZDJĘCIA

Dag, mat. UM Opoczno
Mistrzostwa Województwa Ludowych Zespołów Sportowych w Halowej piłce Nożnej Dziewcząt do 15 lat Fot. UM w Opocznie
Za nami Mistrzostwa Województwa Ludowych Zespołów Sportowych w halowej piłce nożnej dziewcząt do 15 lat. Zawody odbył się w hali Zespołu Szkół Samorządowych nr 1 w Opocznie. Gospodarze turnieju, czyli zawodniczki KKS Kaja Opoczno zdobyły brązowy medal.

W zawodach udział wzięło pięć drużyn - Astorianki Szczerców, Łęgowo, Orlik Nowe Zduny oraz gospodarze KKS Kaja Opoczno.

Najlepsze okazały się Zawodniczki z Astorii Szczerców, które wygrały wszystkie mecze. Na drugim miejscu uplasowały się dziewczęta z Łęgowa, a tuż za nimi brązowy medal otrzymały zawodniczki z Opoczna.

Miejsce 4. zajęły Zawodniczki ze Zdun. Najlepszą Strzelczynią została zawodniczka ze Szczercowa, Najlepszą Bramkarką zawodniczka z Łęgowa, a Najlepszą Zawodniczką Turnieju została Julka Wijata z KKS Kaja Opoczno.