Marta Turoboś mistrzynią Polski, Agnieszka Szpocińska wicemistrzynią, a LKK LUKS Sławno najlepszy w Polsce!

Andrzej Wdowski
Marta Turoboś mistrzynią Polski, Agnieszka Szpocińska wicemistrzynią, a LKK LUKS Sławno najlepszy w Polsce LKK LUKS
Dużym sukcesem zawodników LKK LUKS Sławno zakończyły się rozgrywane w miniony weekend w Koziegłowach Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym. Podopieczni trenera Przemysława Gierczaka zdobyli tytuł mistrzowski i wicemistrzowski indywidualnie, a drużyna ze Sławna została najlepszą w Polsce!

Marta Turoboś zdobyła tytuł mistrzyni Polski elity, a Agnieszka Szpocińska zdobyła srebro w U-23 i została najlepszą juniorką w kraju.

Julia Zięba zakończyła rywalizację jako piąta.

Tomasz Budziński po kraksie i jeździe na zapasowym rowerze został czwartym orlikiem w Polsce, a jego brat
Marcin Budziński na pożyczonym rowerze (jego ucierpiał na treningu) ukończył wyścig na szóstym miejscu w U-23

Michał Sapieja po upadku i uszkodzeniu sprzętu walczył do końca i finiszował na 15 pozycji

Drużynowo LKK LUKS Sławno zdobył tytuł Mistrza Polski i został najlepszym przełajowym klubem 2018 roku!

- Mistrzostwa Polski w Koziegłowach to już historia....Dla nas wspaniała historia - nie krył zadowolenia trener LKK LUKS Przemysław Gierczak. - Wszyscy zawodnicy pojechali na 101 procent - podsumował występ swoich podopiecznych.