Przemysław Nowak, kanadyjkarz z LKK Drzewica brązowym medalistą Mistrzostw Europy Juniorów i U23 w slalomie kajakowym (foto)

Andrzej Wdowski
Przemysław Nowak z LKK Drzewica brązowym medalistą mistrzostw Europy
Przemysław Nowak z LKK Drzewica brązowym medalistą mistrzostw Europy lkk
Przemysław Nowak, zawodnik LKK Drzewica wywalczył dzisiaj (19 sierpnia) trzecie miejsce w finale Mistrzostw Europy Juniorów i U23 w slalomie kajakowym. Mistrzostwa od 16 sierpnia rozgrywane były na torze w Bratysławie - Ćunowie.

Biało-czerwone barwy reprezentowali dwaj zawodnicy LKK Drzewica, kanadyjkarze Przemysław Nowak i Szymon Zawadzki.

Do finałowej rozgrywki zakwalifikował się tylko Przemek, który w dzisiejszych finałach popłynął bardzo dobrze osiągając trzeci wynik.

Świetnie spisali się Polacy startujący w ME we Freestyle’u. Mistrzem Europy został Tomasz Czaplicki, a tytuł wicemistrzowski wywalczył Bartosz Czauderna