Oferty pracy w Opocznie i powiecie. Poszukiwany pracownik na stanowisko kierowca

Dag
Oferta pracy w Opocznie. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne zatrudni pracownika na stanowisko kierowca autobusu.

MKP w Opocznie poszukuje kierowcy

MPK w Opocznie szuka pracownika na stanowisku kierowca autobusu. Oferuje wynagrodzenie od 3 500 PLN brutto do 5 000 PLN brutto oraz umowę o pracę.

MPK oferuje także:
Miesięczne premie frekwencyjne i uznaniowe – uzależnione od zaangażowania kierowcy w wykonywaną pracę i osiągane wyniki
Pieniężne świadczenie urlopowe
Bezpłatne przejazdy autobusami MPK Sp. z o.o. w Opocznie dla pracowników i ich rodzin

Jeśli posiadasz posiadasz prawo jazdy kat. D, wykształcenie minimum zawodowe, doświadczenie min. 1 rok i nie jesteś karany, to może aplikować na to stanowisko.

Więcej informacji znajdziesz pod numerem : 601 929 189 ( kadry) lub napisz [email protected].

Obowiązki:

Bezpieczny przewóz osób i bagażu
Wykonywanie kursów zgodnie z rozkładem jazdy i zezwoleniem na daną linię zgodnie z zaplanowanym indywidualnie harmonogramem.
Terminowe podstawianie autobusów i punktualne rozpoczynanie kursów zgodnie z planem służby
Sprzedawanie pasażerom biletów za przejazd po wejściu do autobusu Rozliczenie się z gotówki za sprzedane bilety
Obsługa kas fiskalnych
Dbałość o powierzone mienie

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!