Lechia lepsza od trzeciego w tabeli Pelikana Łowicz. Tomaszowianie pokonali rywali 2-0

Andrzej Wdowski
Lechia lepsza od trzeciego w tabeli Pelikana Łowicz. Drugiego gola dla tomaszowian zdobył Jakub Rozwandowicz (nr 21) Dariusz Śmigielski
Lechia Tomaszów Maz. w kolejnym spotkaniu mistrzowskim w III lidze pokonała dzisiaj (12 kwietnia) Pelikana Łowicz 2:0 (1:0) (samobójcza 24, Jakub Rozwandowicz 53)

Goście zajmowali w tabeli trzecie miejsce, a Lechia była przedostatnia. W dotychczasowych meczach Lechia z gry zdobyła zaledwie punkt w inauguracyjnym spotkaniu u siebie z Sokołem Aleksandrów.

Teraz pewnie pokonała wyżej notowany zespół Pelikana. Miejmy nadzieję, że zespół po tym zwycięstwie zacznie zdobywać kolejne punkty i piąć się w górę ligowej tabeli.

Pierwszy gol padł w 24 minucie po strzale samobójczym zawodnika gości. Po raz drugi bramkarza Pelikana pokonał w 53 minucie Jakub Rozwandowicz, zawodnik pozyskany w tym sezonie z Omegi Kleszczów. Jego byli koledzy też mają powody do satysfakcji, albowiem w Otwocku pokonali Start 2-0.

Kolejnym rywalem tomaszowian będzie Pogoń Grodzisk Maz. Mecz rozegrany zostanie na boisku rywali. W rundzie jesiennej Lechia przed własną publicznością uległa Pogoni 0-2.