Ksiądz śpiewa na ślubie i zdobywa popularność. To ksiądz Marek z Tomaszowa Maz. Zobacz WIDEO

Ksiądz śpiewa na ślubie i zdobywa popularność. Tym razem to jednak nie, sławny już wśród internautów ksiądz z Wysp Brytyjskich Ray Kelly śpiewający utwór "Hallelujah" Leonarda Cohenak, ale skromny ksiądz Marek Porczyński, wikariusz w Parafii Świętej Rodziny w Tomaszowie Maz.

 ksiądz Marek Porczyński, wikariusz w Parafii Świętej Rodziny w Tomaszowie Maz.
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Śpiewający ksiądz zyskujący popularność w internecie, to ksiądz Marek Porczyński, wikariusz w Parafii Świętej Rodziny w Tomaszowie Maz. (© www.filipini.vernet.pl)

Śpiewający ksiądz z tomaszowskiej parafii przy ul. Niskiej wykonał na ślubie utwór "Wielka miłość" Seweryna Krajewskiego. Śpiewał i akompaniował sobie na gitarze.

Wideo z ceremonii opublikowano na Youtube w marcu 2012 roku, ale dopiero teraz, po słynnym wykonaniu "Hallelujah" Cohena przez irlandzkiego księdza Raya Kellyego nagranie zdobywa dużą popularność w sieci. Obejrzało je już ponad 1,62 mln internautów.W popularyzacji wykonania "Wielkiej miłości" księdza Marka Porczyńskiego z Parafii Świętej Rodziny w Tomaszowie Maz. wydatnie pomógł portal Onet.pl, który opublikował je w sobotę opisując wykonawcę jako "pewnego księdza z Polski". Tym anonimowym duchownym jest nie kto inny, ale ksiądz Marek z Tomaszowa.

Komentarze (6)

avatar
avatar
Pro Porki (gość)

Do Anty Porki: A może napiszesz o jakichś konkretach i na jakiej podstawie tak twierdzisz. Rzucić na kogoś oskarżenie jest łatwo, ale poprzeć to konkretnymi dowodami często się nie udaje. Co do wykonania utworu masz prawo mieć swoje zdanie.

avatar
Anty Porki (gość)

litości ! co innego ktoś, kto ma talent, a co innego.. takie coś.. do tego proponuję zainteresować się "poczynaniami' tegoż pana w jego parafii - popytać ludzi, którzy mają bądź mieli z tym panem do czynienia, bo słowo ksiądz mi przez gardło nie przechodzi

Wybierz kategorię